LAJME / E Martë 21 Nëntor 2023, 11:11

Sara tregon për herë të parë si ndihet pas ndarjes nga Ledri?

Lajmi i ndarjes së Ledrit dhe Sarës po bën xhiron e rrjetit prej ditësh. Fakti se nuk po postonin më bashkë, mungesa e Ledrit krah Sarës në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, bënë që dyshimet të shtohen. Kjo derisa u konfirmua ndarja e çiftit nga vetë menaxheri i Ledrit.

Ndërkohë Sara edhe pse ka qëndruar e heshtur këto kohë, me postimin e saj të fundit tregon shumë.

Sara shkruan se nuk ka më emocione, por vetëm dëshiron të shkojë përpara.

"Asnjë emocion, vetëm lëvizje", shkruan Sara.