LAJME / E Hënë 19 Prill 2021, 01:01

Remzie Osmani publikon foton e ëmbël, e pabesueshme sa qenka rritur mbesa e saj/ Zoti e bekoftë

Rezmie Osmani është padyshim një nga emrat më të pëlqyer të skenës muzikore shqiptare.

Ajo konsiderohet bilbili i muzikës popullore dhe pëlqehet nga shumë gjenerata tash e disa dekada, shkruan “Kosovarja”.

Remzia tashmë është gjyshe e një mbese, që quhet Ema dhe ajo kujdeset shumë për të voglën, ashtu si na e ka paraqitur vetë në rrjete sociale.

Së fundi këngëtarja e mirënjohur ka ndarë me ndjekësit e saj një imazh shumë të ëmbël me mbesën e saj, ku ajo shihet duke bërë hapat e parë.