LAJME / E Shtunë 9 Dhjetor 2023, 15:03

Përplasi një person me makinë pasi bëri sherr me të, arrestohet 34-vjeçari

Një 34 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pas një konflikti me një person.

34 vjeçari nga Dibra është zënë me personin tjetër dhe më pas e ka goditur atë qëllimit me makinë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në rrugën “Kastriotët” në kryeqytet.