LAJME / E Martë 18 Qershor 2024, 23:11

Panik në Rrugën e Arbrit, shkëmbi bie mbi makinë, disa të plagosur

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në rrugën e Arbrit ku një gur është shkëputur duke goditur një makinën. Gjithashtu rrëshkitja e gurëve ka rrezikuar rrezikuar jetën e disa personave që udhëtonin me një fuoristradë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në afërsi të Shkallës së Tujanit. Po ashtu në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca, të cilët u kanë dhënë ndihmë duke i dërguar drejt spitalit Nënë Tereza.