LAJME / E Enjte 13 Maj 2021, 15:03

Në gjurmët e të motrës/ Edhe motra e Almedës lidhet me turkun e famshëm: Ja sa bukur duken bashkë

Nëna, Almeda dhe motra e saj Ilda janë tri bukuroshet e kësaj familje, të cilat po ashtu ngjasojnë shumë njëra me tjetrën.

 


Almeda dihet se është e martuar dhe ka krijuar familje me aktorin turk që e njohin të gjithë Tolgahan Saysman.

Ndërkohë që edhe motra e saj Ilda ia ka falur zemran një turku po kaq të famshëm, por me një profesion tjetër. Ajo është në lidhje me baskebollistin e njohur Kenan Sipahin.