LAJME / E Enjte 10 Qershor 2021, 22:10

Mori para me makinë në trotuar 30-vjecaren shtatzënë dhe i këputi këmbën/ 19-vjecari, djali i një ish funksionari të lartë

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga i fri kshëm në Tiranë, ku një automjet tip “Benz” me drejtues një 19-vjeçar doli nga rruga dhe përfundoi në trotuar, duke pl agosur rëndë një qytetare. Burime bëjnë me dije se në timonin e makinës luksoze ishte Jehon Breçani. Ky i fundit është djali i Erzen Breçanit, ish-drejtorit të Poli cisë së Shtetit.


Sipas hulumtimeve rezulton se mjeti është në pronësi të Hauard Malo, djali i ish-biznesmenit të ndjerë Muhamet Malo.

Kujtojmë se 30-vjeçarja, e cila rezulton shtatzënë është në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa ka humbur dhe njërën këmbë për shkak të për plasjes së fortë.