LAJME / E Martë 21 Nëntor 2023, 11:11

Mësohet lidhja/ Djali i Erzen Breçanit i martuar me motrën e Ervin Matës

SPAK ka lëshuar 11 urdhër-arreste për të goditur një grup të struktuar kriminal.

Mes të arrestuarve është edhe Erzen Breçani dhe djali i tij Eralbi Breçani, të cilët akuzohen për pastrim parash dhe përkrahje të autorit të krimit.

Në kërkim është edhe Ervin Mata.

Breçani dhe Mata kanë edhe lidhje krushqie me njëri-tjetrin.

Burime bëjnë me dije se djali i Breçanit është i martuar me motrën e Ervin Matës./ Report tv