LAJME / E Martë 18 Qershor 2024, 22:10

Gjendet pa shenja jete një i moshuar, trupi dërgohet në morg (EMRI)

Një shtetas 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat.

Shtetasi u identifikua nga policia si Abaz Metaj dhe nga verifikimet paraprake mendohet se temperaturat e larta dhe mosha mund t’i kenë shkaktuar arrest kardiak.

Trupi po dërgohet në morgun e spitalit, për ekzaminimet ligjore.