LAJME / E Mërkurë 8 Shkurt 2023, 13:01

Çfarë ndodhi me çiftin? Kiara bëhet xheloze e ndalon Luizin...

Një tjetër banore e re është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother dhe ajo është Keisi Meidini, vajza e Sabianit i cili ishte një vit më parë pjesë e këtij reality show.

Keisi e prezantoi veten si modele dhe një personazh i ndjekur në rrjetet sociale duke patur mbi 200 mijë ndjekës në Instagram.

Por ajo që na bëri përshtypje ishte fakti që Kiara duket se është bërë xheloze dhe nuk e ka lejuar partnerin e saj, Luizin ta presë banoren e re.

Dhe këtë gjë e tha Luizi duke bërë batuta me Kristin i cili e priti me dashamirësi banoren e re.