LAJME / E Premte 23 Shkurt 2024, 22:10

E RËNDË në Tiranë/ Sulmohet gruaja me fëmijë pasi ka dalë nga xhamia: Më grabitën, ishin tre persona! (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një grua është sulmuar nga tre persona.

Gruaja e cila sapo kishte dalë nga xhamia është sulmuar në “Urën e Tabakëve”.

Siç duket dhe nga pamjet e siguruara nga VoxNews, disa qytetarë janë mbledhur dhe po e ndihmonin.

Pas ngjarjes ka mbërritur ambulanca dhe policia të cilët po merren me zbardhjen e ngjarjes./VoxNews