LAJME / E Martë 23 Shkurt 2021, 10:10

Arbenita konfirmon lajmin e shtatzënisë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dashur i showbizzit. Ata i dhanë fund beqarisë dhe kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë pak ditë më parë.

Dyshja publikoi një foto nga ceremonia ku shkruhej “të sapo martuar”. Lajmi për martesën e menjëhershme bëri bujë.

Mirëpo më pas u tha se Arbenita ishte shtatëzënë për herë të parë dhe në pritje të një vajze.

Së fundmi këtë lajm e ka konfirmuar edhe vetë modelja. Ajo ka publikuar për herë të parë edhe foto me barkun e rrumbullakosur, teksa shihet e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe xhinse.

“Jam shtatëzënë” shkruan ajo në postimin e saj duke konfirmuar kështu lajmin për pritjen e ëmbël.