LAJME / E Hënë 12 Tetor 2020, 19:07

U dh unua nga Haradinaj? Anita tregon të vërtetën: Mua Ramushi ka 17 vjet që më rr eh me…

Anita Haradinaj ka folur sërish mbi lajmin që u përhap në media, ku shkruhej se ajo është dhu.nuar nga bashkëshorti i saj Ramush Haradinaj. Megjithëse lajmi bëri jehonë në media, Anita me modesti thotë se jeta publike i ka këto.

?Të jesh figurë publike do bëhesh pjesë e faqes së parë të gazetës apo portaleve, pjesë e thashethemeve. Jeta publike këto i ka. Unë jam munduar të jem e diskutueshme për mirë?, shprehet Anita në Abc Neës.

Të gjitha lajmet që kanë qarkulluar, Anita i cilësoi si një thashetheme shumë të ulët, ndërsa iu përgjigjet duke thënë se Ramushi ka 17 vite që e ?rr.eh me dashuri?.

?Mua Ramushi ka 17 vjet që më rr.eh me dashuri. Nuk e di çfarë të them tjetër. Ky ka qenë një thashetheme shumë i ulët. Unë kam bërë një reagim në Facebook. Nuk e komentoi dhe as nuk dua ta komentoj sepse e ul nivelin tim dhe unë nuk dua të bie në nivel të asaj çfarë jam.

Pavarësisht se e mbajnë veten për gazetarë nëpër media me histori kanë dë.shmuar se për dy klikime më shumë kanë shitur gjithçka, edhe integritetin e vet. Kështu që unë nuk dua të bie në atë nivel dhe nuk do e komentoj më shumë se kaq. Veçse kaq, unë kam një burrë shumë të mirë dhe ëhstë shumë burrë shtetas dhe një baba i dashur ?, deklaroi ajo.