LAJME / E Martë 14 Shtator 2021, 21:09

U prish dynjaja thuaj/ Shkodrani e gjeti të fejuarën me një tjetët në lokal: S’do ta besoni c’ka bërë…

Tr adhëtia në çift në jo pak raste ka shkaktuar skena ag resiviteti, madje edhe k rime, në publik. Një qytetar ka treguar skenën e zbulimit të tra dhëtisë në çift, që ka ndodhur në një nga lokalet e Shkodrës.


Përpos tr adhëtisë, qytetarit i ka bërë përshtypje indiferenca e njerëzve përballë një konflikti dhe aq

më tepër para d hunës ndaj një femre. “Pershnetje shkodra. Sot ndodhi dicka marre me e pa dhe degju

kush mu ne nje lokal pak si ne periferi te qytetit. Nje djale rreth 30 vjec gjeti mesa duket ne kafe te fejumen me nje tjeter.

Un i kisha vec dy tavolina ma larg. Ca skene. Me erdhi ke q per at vajzen se kerkujt sja mbajti me nderhy.

Ai u fut dhe e kapi per flokesh dhe e mori me vedi ne te 100 e sekondit. Mbani pershtypje ai djali tjeter nuk reagoi hiq e madje as ky vet si tha gja atij. Sla gja ma e s ha vajzen e botes. Ne menduam mos e kishte moter…

por ajo qe na bani krejt pershtypje asht se ne lokal kishte gra dhe burra e kerkush nuk e ndihmoi edhe pse ajo ule riste. Une jam emigrant edhe I thashe shokut me lajmeru po licine edhe me thane tan lene mar punet e tyne jane.

Mir ja bani. Po ai asht d hunim. Gjithsesi jam shoku nga ajo skene”, rrëfen qytetari për Shkodra News.