LAJME / E Diel 23 Maj 2021, 10:10

O zot i madh c’bëhet kështu/ Nëna i nxjerr shoferit gishtin e mesit, ai del nga makina dhe i merr jetën djalit të saj 6-vjec

Opinioni publik në SHBA është sh o k uar nga ajo që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, në Los Angeles.

Siç raportojnë mediat e huaja, një shofer i kishte pr e rë rrugën me makinë një gruaje e cila po udhëtonte. edhe ajo me automjet.


Në këtë moment, në nervozim e sipër ajo i ka drejtuar burrit “gishtin e mesëm”, por këtu më pas nisi e gjitha. Burri, sapo pa këtë veprim, nxjerr a r m ë n dhe g o d e t drejt makinës së gruas, ku si pa so jë hum bi j e tën vogëlushi i saj.

Bëhet fjalë për një fëmijë 6-vjeç. Mediat e huaja, kanë mundur të zbulojnë dhe fjalët e fundit të thëna prej tij: “Mami, po më dh e mb shumë barku”.