LAJME / E Hënë 20 Nëntor 2023, 15:03

Krisje mes Top Channel dhe Arbana Osmanit, Lori Hoxha i vuri vulën marrëdhënies së saj me moderatoren (Foto)

Kohës së fundit, raporti mes Lori Hoxhës dhe Arbana Osmanit është përfolur shumë, pasi u aludua për një prishje të miqësisë.

Deri më sot, në lidhje me këto lajme nuk kishte reaguar asnjëra prej tyre.


Por mesa duket miqësia e tyre po shkon shumë mirë edhe pse e kanë mbajtur larg syrit të publikut, kjo u kuptua pasi ditën e sotme Lori ka postuar në rrjetin social "Instagram", produktet nga restoranti i Arbana Osmanit dhe me ketë veprim ndjekësit kuptuan që gjithçka është në rregull mes tyre.