LAJME / E Enjte 13 Maj 2021, 16:04

Këngëtarja shqiptare shpërben me 100 euro këdo që i gjen shoqen që i ka humbur

Linda Morina u be senzacion për shkak të këngëve me çifteli, të krijuara nga vetë ajo. E, kujt nuk i këndoj Linda? U këndoj të gjithëve dhe këngët e saj u bënë shumë të komentuara, shkruan “Kosovarja”.


Linda i ka kënduar heronjëve, politikanëve, këngëtarëve, artistëve dhe gjjthashtu ka bërë diss-a për disa rep artistë. Senzacionini i saj u rrit ne postimet në rrjete sociale.Ajo, së fundi ka treguar se i ka humbur një shoqe për të cilen thotë se nëse e hjen dikush, ajo do ta shpërblejë me 100 euro dhe një drekë.