LAJME / E Hënë 5 Qershor 2023, 10:10

Keisi dhe Kristi drejt ribashkimit? Ish-banori i "BBVA" merr në telefon këngëtaren: Dua të të jap çokollata sepse...

Keisi dhe Kristi ishin çifti i dytë që u krijua brenda shtëpisë së “BBVIP”, por ndryshe nga Kiara dhe Luizi, ata e ndërprenë këtë marrëdhënie po aty.

Pas përfundimit, të dy janë shprehur se nuk kanë pasur komunikim dhe nuk janë takuar. Ditën e sotme, në emisionin “E Diell”, në rubrikën “Mos i bjer me Top”, Ronaldo i kërkoi Kristit që të ftonte Keisin në një takim live, duke e telefonuar.

Kristi: Hey do të të jap çokollata belge, sepse i meriton.

Kristi: Ishte ideja e Ronaldos dhe e Arjolës. Më tha që ti i pëlqen çokollatat. I dhashë Zhakut dhe më erdhi keq që nuk të dhashë dhe ty.

Keisi: Unë kam pritur mesazh nga Kristi. Po ku janë çokollatat se s’po i shoh.

Kristi: Çokollatat i meriton. Do shkoj në Belgjikë t’i marr dhe do ia jap.