LAJME / E Shtunë 15 Janar 2022, 03:03

Humbet përfundimisht shansin për të fituar çmimin e madh, ky është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Eltioni është banori i eleminuar nga publiku këtë të premte, duke humbur mundësinë nga çmimi i madh.

 

Ajo ishte në nominim me Ilirin dhe Eltonin.


Spektakli i kësaj të premte rezervoi disa surpriza, mes të cilave edhe ajo për aktoren Monika Lubonja, për të cilën i kishin kushtuar një këngë.