LAJME / E Shtunë 18 Mars 2023, 21:09

E papritur/ Keisi i dha fund lidhjes, reagon Sabiani dhe i del në krah Kristit

Në fillim Sabiani nuk ishte dakord për lidhjen e së bijës me Kristin, por pasi u fut brenda shtëpisë ai ndryshoi mendim.

Tani që Keisi i dha fund lidhjes me Kristin, Sabiani i ka dalë në krah këtij të fundit.

Këngëtari ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shihet se ka votuar të dalë Armaldo mbrëmjen e sotme nga nominimi Kristi-Armaldo-Luiz.

Ai i ka bërë thirrje Kristit të mos dorëzohet dhe të luftojë për atë që do.

"Forca Kristi, mos dil dhe lufto për atë që do", ka shkruar Sabiani.