LAJME / E Shtunë 15 Janar 2022, 15:03

“E njihni buçkon”/ Romeo Veshaj zbulon sa kilogramë ka rënë Donaldi brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, nuk do ta besoni (FOTO)

Aktori i njohur i humorit, Donald Veshaj pas hyrjes në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’

ka pësuar një ndryshim drastik në peshën e tij trupore.

Sigurisht si shkak i situatave në shtëpi. të cilat mbase edhe i kanë shkaktuar stres.

Në një postim në profilin zyrtar në Instagram te Donaldit thuhet se ai ka rënë shumë në peshë.

“Po e ndiqni buçkon? Apo nuk njihet më me 10 kile minus #bbvip”, shkruan në mbishkrimin e imazhit, që padyshim është postuar nga vëllai i tij, Romeo, i cili i menaxhon dhe faqen.

Donald Veshaj është njëri nga banorët më të komentuar në publik, gjithashtu shpesh është zgjedhur edhe si i preferuari i publikut, ndërsa kanë spikatur historitë e tij sentimentale, qoftë me Borën, qoftë me Beatrix.