LAJME / E Premte 11 Qershor 2021, 16:04

Arjan Konomi bashkon Atdheun dhe Sarën pas ndarjes/ Na ka ardhur per ngûshellim!

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj, pak ditë më parë bënë të ditur për fansat se lidhja e tyre kishte marrë fund.


Por duket se dyshja janë në ndarë në paqe dhe kanë ruajtur miqësinë mes njëri-tjetrit.

Këtë e vërtetojnë edhe vetë ata, pasi në rrjetet sociale kanë ndarë disa video ku shohen në shoqërinë e njëri-tjetrit. Pranë tyre ndodhet dhe opinionisti Arjan Konomi, i cili nuk e besoi aspak lidhjen e tyre kur vendosën të dilnin çift nga programi.

Ai u shpreh se lidhja e tyre jashtë do të zgjaste vetëm 3 javë. Nuk zgjati 3 javë, por lidhja përfundoi shumë shpejt.

Krahas videove të publikuara, ku shihet dhe Arjani me ta, Adtheu shkruan: “Ka ardhur për ngushë llim.”