LAJME / E Mërkurë 21 Korrik 2021, 20:08

A është baba shembullor Turi/ Ja si përgjigjet Orinda Huta

Orinda Huta dhe Turjan Hysko po shijojnë ditët më të lumtura pas ardhjes në jetë të vogëlushes, Atara pak ditë më parë.

Lajmin se janë bërë prindër për herë të parë e dha vetë Turi ndërsa nuk nguroi të prezantonte menjëherë me publikun dhe portretin e saj.