LAJME / E Martë 23 Shkurt 2021, 11:11

22 vjeçari humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, ndërron jetë

Një 22 vjeçar ka humbur jetë pas një aksidenti rrugor të ndodhur në Kurbin.

Mësohet se i riu me inicialet R.Z ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij, kur ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e përplasjes ai ka ndërruar jetë.

Kurbin/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Laç-Patok, drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi  R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.