LAJME / E Hënë 20 Nëntor 2023, 20:08

11 të arrestuar në Tiranë, mes tyre Breçani dhe djali i tij! Zbardhet akuza

Mbrëmjen e sotme Poliçia ka vënë në pranga 11 persona, mes tyre ish-zv.Drejtori i Policisë së Tiranës,

Erzen Breçani, si dhe djali i tij.

Burime konfirmojnë se arrestimi i tyre është bërë nga krimi ekonomik.

Ndërkohë bëhet me dije se ata akuzohen për pastrim parash dhe përkrahjen e autorit të krimit në një ngjarje kriminale.