LAJME / E Mërkurë 1 Dhjetor 2021, 18:06

Раѕ oрeraсionit në tru, vajza e Adriana Matoshit na prek të gjithë me këto fjalë, publikon FOTO-n e nënës së ѕaj

Deputetja e Vetëvendosjes, Adriana Matoshi ditën e sotme ka bërë një ndërhyrje delikate pasi i është rikthyer pas 9 vitesh tumori në tru.

Kaona, vajza e madhe e aktores dhe deputetes Adriana Matoshi, ka ripublikuar një fotografi e cila mban mbishkrimin

“E ka kaluar dy herë kancerin. Cila është superfuqia jote?”. Adriana Matoshi sot iu është nënshtruar operacionit në një spital të Tiranës,

ku sipas familjarëve e miqve të saj, ka përfunduar me sukses operimin për të hequr tumorin në kokë.


Më herët ka reaguar edhe i dashuri i saj, Keith Owen Groeneveld, me mbishkrimin: “Faleminderit Zot. Operacioni ishte i suksesshëm”.