Horoskopi / E Diel 18 Korrik 2021, 10:10

Të gjithë do të ndjehemi më të ashpër gjatë sezonit të Luanit

Është koha për të tharë lotët e sezonit të Gaforres – sezoni i Luanit 2021 fillon më 22 korrik, dhe është këtu për të nxehur gjërat dhe për të sjellë pasionet tona në ballë.

Sezoni i Luanit godet gjithnjë në mes të verës dhe energjia e tij e zjarrtë dhe e dashur për argëtim do të rrisë nivelet tona të besimit dhe do të na frymëzojë të jemi më të guximshëm për atë që duam.

Dridhjet e këtij muaji ndihen si një rreze kozmike e diellit që na ndriçon dhe duke ditur saktësisht se si sezoni i Luanit 2021 do të ndikojë në shenjën tuaj të zodiakut mund t’ju ndihmojë të shfrytëzoni sa më shumë magjinë.

Luani është shenja e zodiakut që drejtohet nga vetë dielli, kështu që sezoni i Luanit është si një kthim i kthjellët dhe joshës për yllin mbretëror të sistemit tonë diellor – i cili sjell fuqinë e yllit edhe tek të gjithë ne.

Përgatituni të lëshoni energjinë tuaj të brendshme dhe të përqafoni një energji serioze të karakterit kryesor në të gjitha fushat e jetës suaj.

Energjia e zodiakut të Luanit ka një reputacion si ekstra, dhe ky sezon i përgjigjet vrullit – pasi sezoni i Luanit 2021 po regjistrohet nga jo një por dy hëna të fuqishme.

Zakonisht ka vetëm një hënë të re dhe të plotë për sezonin e shenjave të zodiakut, kështu që të kesh një shtesë është një dukuri e rrallë dhe e veçantë që na jep mundësinë e dyfishtë për të krijuar një magji hënore.