Horoskopi / E Shtunë 18 Shtator 2021, 20:08

Meri Shehu ka më në fund lajme të mira për këto shenja horoskopi

E Shtune dhe e Djele dhe jemi dy dite para henes se plote ne Peshk. Kjo do te thote qe kemi filluar te ndjehemi ndryshe. Si fillim duam nje vend te qete ku te vemi apo te qendrojme. Me vone duam ngjyra ne ambjent dhe ne veshje. Pastaj duam pak muzike. Pastaj duam dhe nje partner. Oreksi vjen avash avash te na fusi ne nje kornize pikture romantike si ato te Rilindjes Italjane. Disa mund te marrin edhe rrugen per tu lutur ne nje vend te shenjte per ta me mendimin se do lehtesojne plaget dhe traumat e ketyre koheve. Mendoj se do jete shume personal ky moment por te gjithe do enderrojme qofte edhe ne gjume dicka te bukur.

Hene e plote ne Peshk per ju sjell vertet endrra dhe deshira te bukura dhe romantike. Do jetoni caste te kendshme dhe do gjendet ajo qe do ju ngrej adrenalinen. Kujdes me shendetin ne disa raste mallkimi behte realitet me shume se endrra

Nese deri tani nuk keni kuptur se cfare ndjeni dhe cfare doni, ka ardh koha qe vetja juaj e palumtur tu dali para dhe t'ju kritikoj qe e keni lene te paplotesuar ne dashuri dhe ne argetim. Nese jeni vone nuk ju mbetet gje tjeter vetem te kerceni me veten tuaj te palumtur

Hena e plote do rrezatoj mbi kuroren tuaj ne nje ngritje profesionale apo ne nje lidhje personale te bukur. Shijojeni sa te mundeni pasi ashtu si hena eshte e paqendrueshme nuk do zgjasi shume

Do hapet nje marredhenie e bukur me jashte vendit dhe me hapesirat e reja qe doni te prekni me delikatese dhe me art. Ky eshte nje moment finalizimi i nje projekti te rendesishem por qe duhet kapur ne moment pa e lene te shkoj

Do ndjeni nevojen per plotesim shpirteror pas nje periudhe te veshtire ne nje ceshtje familjare apo ne nje marrdhenie pune qe e donit shume. Me parate qe keni edhe nese jane te fundit do shpenzoni per nje cast romantik apo per nje konjak

Dikush ju josh deri ne palce per nje bashkepunim i cili nuk ka objekt konkret por ka deshire dhe fantazi. Kujdes ne kete shkarje psikologjike qe mund te pesoni por nese beheni pjese e momentit do perfitoni edhe nese do beni keshtjella rere ne breg te detit

Keto dite do jene si te dala nga perralla e tre derrkuceve qe jetonin ne pyll ne nje kasolle, Uroj qe dhe ne te ardhmen te keni mundesi t'i riktheheni ketij momenti. Mjafton te mos bini nga fasulja gjigante poshte

Erotizem pa dorashka pa maska dhe pa kufij. Keshtu do ta cilesoja kete fundjave dhe ditet qe vijne me pas. Por duke pritur te madhen mos lini pas dore edhe gjerat e vogla ne dukje

Shtepi e embla shtepi Kjo do jete motoja juaj dhe deshira juaj, Po kjo shtepi duhet te jete ne breg te detit ose te kete dike shume special brenda per ta shijuar. Ju dhe shtepia juaj do rrezatoni fanar i kuq

Nese do dilni kete fundjave per te argetuar do takoheni patjeter me dike qe do ju ngrej tensionin arterial ne kulm te qejfit. Pra mos mungoni ne asnje eveniment qofte edhe vulgar

Dueht te beni nje zgjedhje me baze shpirterore dhe ndjenjash kete periudhe ne lidhje me jeten tuaj personale, Nuk mund te mbani Henen brenda dhe Diellin jashte. Pak e komplikuar kjo pune. As nuk e di si do ta rregulloni.

Me ne fund haku vjen tek i zoti. Por nese jeni kaq te zotet do mund ta perballoni kete moment kaq romantik dhe enderrimtar. Nese shpirti juaj eshte mbushur me toksina mendoj qe do kerkoni perseri toksina. Po plumbi del me plumb ne fund te fundit.