Horoskopi / E Premte 13 Maj 2022, 20:08

Horoskopi/ Meri Shehu këshillon këtë shenjë: Burra të rëndësishëm mund të kenë nevojë për ju, s’duhet të rrini pa lëvizur

Parashikimi astrologjik i datës 13 Maj 2022 nga Meri Shehu:

Dashi
Hena perballë shenjes tuaj sjell bashkepunime por edhe kthime mbrapa per efekt te Merkurit te kundert!

Demi
Ata qe kane lindur keto dite ne shenjen tuaj, mund te hasin probleme! Por ne disa raste do tu bini ne qafe te tjereve pa patur te drejte!

Binjaket
Kete periudhe keni vendosur te punoni shume forte. Burra te rendesishem mund te kene nevojë per ju.

Gaforrja
Sot vazhdoni te merreni me shtepine dhe familjen! Disa marredhenie duhet t’i mbani shume afer apo ti mbroni!

Luani
Marsi ne Peshk ju ndikon te veproni dhe te kunderveproni! Ulini pak tonet pasi periudha ka shume shanse per ju !

Virgjeresha
Po kaloni nje periudhe teresisht antifatike !Do merreni me çeshtjet ekonomike por edhe me pasurine e padukshme !

Peshorja
Kujdes ne ceshtje shendeti dhe pune !Por nderkohe hena ne Peshore sjell ceshtje personale per tu ndrequr !

Akrepi
Ka ardhur koha te veproni fuqishem, Planet do ecin me sukses mjafton te mos beni “Lufte”. Nuk duhet te rrini pa levizur ne asnje rast!

Shigjetari
Ne kete periudhe duhet te beni kujdes ne çeshtje familjare! Nje çeshtje ekonomike duhet sqaruar dhe perparuar!

Bricjapi
Ka ardhur momenti te beheni kryesues dhe te zini nje vend te rendesishem ne shtepine tuaj apo ne ambientin tuaj! Puna duhet patur kujdes!

Ujori
Njerëzit pertej jush do jene nervoz me ju! Por ne fakt me henen ne Peshore ju hapen rruge dhe mundesi e njohje te reja!

Peshqit
Nje energji mbrojtese ju vjen nga Dielli ne Dem duke ju sjelle stabilitet dhe deshira qe nuk dalin mbi normalen!/m.j