LAJME / E Enjte 10 Qershor 2021, 22:10

Zot i madh e shkreta vajzë/ 19-vjecari ecte si i cmendur me makinë: I këput këmbën 30-vjecares shtatzënë; Vajza në gjendje të rëndë

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ak sidenti i frik shëm në Tiranë, ku një automjet tip “Benz” me drejtues një 19-vjeçar doli nga rruga dhe përfundoi në trotuar, duke plag osur rëndë një qytetare.

Sipas “opinion” 30-vjeçarja është në gjendje të rën dë shëndetësore, ndërsa ka humbur dhe njërën këmbë për shkak të pë rplasjes së fortë. Aktualisht ajo po i nënshtrohet një ndërhyrje kir urgjikale.

Ndërkohë, 19-vjeçari është shoqëruar nga p olicia dhe po merret në pyetje lidhur me rrethanat e ak
sidentit.