LAJME / E Shtunë 22 Janar 2022, 12:12

(VIDEO) Mes lotëve dhe puthjeve i dhanë 'lamtumirën' njëri-tjetrit/ Zbulohet biseda çfarë i tha Donaldi-Trixës në vesh kur la shtëpinë e “Big Brother VIP”: Nëse ke ndonjë shqetësim merr në telefon…

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja Beatrix Ramosaj la shtëpinë e “Big Brother VIP”. Largimi i saj i preku të gjithë banorët, të cilët shpërthyen në lot.

Megjithatë, ai që u ndje më shumë keq ishte partneri i saj, Donald Veshaj, i cili përveç se u mërzit dhe qau.

Madje, në momentin që doli Trixa, Donaldi i dha dhe një mesazh të fortë, duke i thënë: “Ruaj qetësinë për gjithçka.

Do të shihemi bashkë, çfarë do që të ndodhë duhet të ruash qetësinë! Bëhu e fortë! Do të shihemi jashtë”.

“Nëse ke diçka, merr Romeon në telefon nëse ke shqetësim, për çdo gjë”, i tha ai duke iu referuar vëllait binjak.