LAJME / E Hënë 26 Shtator 2022, 14:02

'Shtrydhe moj goce shaminë e beqarit', momenti kur Armina i kërcen Shkëlzenit

Armina dhe Shkëlzeni kurorëzuan mbrëmë dashurinë e tyre me një dasmë fantastike që u komentua shumë në media. Një nga momentet më të bukura ishte edhe kur Shkëlzeni u ul në karrige, i rrethuar nga të ftuarit ndërsa Armina kërceu shaminë e beqarit.

Armina vendosi që të ndërrohej gjatë mbrëmjes duke u shfaqur me një fustan të shkurtër me mëngët e fryra.