LAJME / E Mërkurë 27 Janar 2021, 19:07

Saimiri e largoi nga ‘Love Story’, Atdheu harron gocat e ‘Përputhen’ dhe kalon mbrëmjen me bukuroshen (VIDEO)

Një ndër meshkujt më të komentuar të spektaklit ‘përputhen’ është Atdhe Xharavina.

Fillimisht ai pati një pëlqim për Ana Lleshin, më pas pati takime me Melisën e tani duket se është fokusuar tek Sindi.

 


Megjithatë së fundmi po merr vëmendjen një video e postuar nga një prej ish-konkurrenteve të “Love Story-t”, Drita Perhatit. Drita dhe Atdheu e kanë kaluar bashkë mbrëmjen e djeshme.

Drita ka postuar një video ku shihet pranë Atdheut duke kërcyer teksa buzëqeshin.

Nuk dihet çfarë ka mes tyre, por të dy duken shumë të lumtur bashkë.