LAJME / E Shtunë 6 Gusht 2022, 14:02

Publikoi foton e dy ministreve të Ramës që po thyen rrjetin, Artan Hoxha del me mesazhin e koduar

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto ku shfaqen liqenin e Komanit dy ministret, Belinda Balluku dhe Ogerta Manastirliu. “Ne te vertete po e perdor si foto ilustruese, per te treguar se, gjate dites se sotme, era fryn me drejtim nga perendimi ne lindje”, shkruan ndër të tjera Hoxha në statusin e tij duke dhënë kështu edhe një mesazh të koduar. Hoxha nuk është ndaluar me kaq, por edhe ka replikuar me një qytetar. Shkak është bërë fraza e gazetarit: “Nga perendimi ne lindje”. Kjo mund të nënkuptohet si një thumb i gazetarit për qeverinë, duke u nisur nga raportet e mira që ka Rama me liderët e vendeve të Lindjes.

Qytetari: Floket e tyre tregojne se era fryn nga jugu drejte veriut

Artan Hoxha: PO po te ishin ne det mbase nuk ja fut kot, por jane ne liqenin e Komanit qe ka vetem drejtimin nga perendimi ne lindje

Qytetari: Artan Hoxha ke te drejte, por une nuk kam qene ndonjeher ne liqenin e Komanit dhe keshtu i bie qe ja kam futur kot