LAJME / E Mërkurë 1 Dhjetor 2021, 21:09

“Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh"/ Bora fshin komentin e Beatrix

Mbrëmë Donald Veshaj pranoi se ka një pëlqim të fort për këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Donaldi ka nisur të heqë dorë nga moderatorja Bora Zemani, gjë për të cilën duket se ajo është prekur shumë.

Bora ka fshirë komentin e Beatrix që ia kishte bërë në një foto të saj.

“Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtit love you zemër!!!” pati shkruar Beatrix.

Ky koment është fshirë nga Bora dhe nuk gjendet më në fotografinë e moderatores.