LAJME / E Enjte 25 Nëntor 2021, 11:11

Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë, vjen reagimi nga Luana Vjollca (FOTO)

Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë.

Express ka mësuar se emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

E pasi motra e saj u bë nënë për herë të parë, ka reaguar edhe moderatorja Luana Vjollca.

“Ndjesia më e mirë në botë.”

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj,

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

Në 17 Nëntor ajo u ka treguar gjithë ndjekësve se është në pritje të një VAJZE, të cilën e quajti me përkëdheli ‘picirukja’.

Mezi po te presim picirukja jone,- shkruan Marina.