LAJME / E Shtunë 18 Mars 2023, 22:10

Luiz, Kristi dhe Maestro/ Ja cili është banori që u largua nga "BBVA"

Në nominim ishin Luizi, Kristi dhe Maestro,

por banori që la shtëpinë e "BBVA",

duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i madh është Maestro.