LAJME / E Enjte 13 Maj 2021, 16:04

Kejvina Kthjella na prezanton për herë të parë të dashurin e saj (foto)

Modelja Kejvina Kthella ka qene shume e rezervuar persa i perket jetes se saj private.

Por duket se tashme ka vendosur te mos fshihet me. Ajo ndodhet ne Dubai per pushime dhe mbremjen e djeshme ka publikuar nje foto perqafuar me nje mashkull, i cili supozohet te jete i dashuri i saj.


Serish Kejvina i ka vendosur tek fytyra nje emoji por nepermjet kesaj foto ajo sapo tregoi qe ka dike ne jeten e saj.