LAJME / E Premte 21 Janar 2022, 22:10

“Je shumë i neveritshëm”, plas keq mes Donaldit dhe Einxhelit LIVE: Pse po qurravitesh

Eliminimi nga Big Brother i Dagz-it të martën ka bërë që debatet në shtëpi të vijojnë për 3 ditë rresht.

Po ashtu përplasje pati edhe mbrëmjen e sotme LIVE, mes Einxhel dhe Donaldit.

Einxhel ka mbetur e pakënaqur nga fakti se Donaldi nuk e shpëtoi në zinxhir Dagz-in, ndryshe nga sa shprehej që e donte në shtëpi.

Donaldi nga ana tjetër i thotë Einxhel se ajo ka ndryshuar 4-cipërisht dhe nuk i pëlqen fare sjellja e saj.

“Ti ke ndryshuar shumë në këtë shtëpi. Në fillim njihja një Einxhel tjetër, kurse kjo që je tani nuk po më pëlqen fare. Po më lër të flas pse po qurravitesh. Ngele duke qarë si e ve?”, tha Donaldi.

“Je shumë i neveritshëm. Ti i përdor njerëzit. Edhe te Trixa ke ngecur” ia ktheu Einxhel.