LAJME / E Enjte 25 Nëntor 2021, 00:12

“Jam me tу deri në frуmën e fundit”/ Graniti-Fifit раѕi humbi ndjenjat: Në të mirë e në të keqe baѕhkë!

Granit Cana, ish-banori i “Big Brother Vip” ka shprehur mbështetjen e tij të plotë për Fifin,

pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e djeshme ku këngëtares i ra të fikët. Përmes një postimi në rrjetet sociale,

ai ka thënë se do të qëndrojë pranë saj në të mirë e në të keq.

“Ta kam dhënë fjalën deri në frymët të fundit, jam në të mirë e në të keq.

Shoku i mirë në ditë të vështira.”-u shpreh Cana.


Vlen të thuhet se Fifi dhe Graniti kanë qenë ndër banorët më të komentuar brenda shtëpisë,

për raportin e krijuar dhe po ashtu edhe për ngacmimet ndaj njëri-tjetrit.

Edhe pse u pa pëlqim mes tyre dhe publiku i donte çift, ata thanë se do të jenë vetëm miq të mirë.