LAJME / E Enjte 21 Tetor 2021, 12:12

(Foto) Gruaja e Ermal Fejzullahut tregon shtëpinë, do habiteni se në çfarë luksi jetojnë

Ariana Fejzullahu mbetët një emër i dalluar në shumë aspekte. Me përkushtimin e madh që ka tek vetja, në çdo kohë duket perfekte dhe ua kalon të gjitha femrave.

Në këtë imazh të fundit, ajo shfaqet më ndryshe duke mos ekspozuar vetën por ambientin e shtëpisë ku jeton. Çdo detaj duket perfekt në këtë hapësirë, për më shumë shikojeni.