LAJME / E Enjte 21 Tetor 2021, 15:03

Fifi dhe Graniti nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit, këngëtarja nuk përmbahet dhe bën deklaratën e fortë në shtrat: Vdiqa të…(VIDEO)

Afrimiteti mes Fifit dhe Granitit sa vjen e rritet. Dyshja flenë afër me njëri-tjetrit dhe së fundmi kanë shkëmbyer fjalë dhe shikime romantike.

Fifi i ka shprehur dëshirën e madhe për ta përqafuar, ndërsa Graniti për ta puthur.

Fifi: Ti je më i mirë se unë

Graniti: Jo, ti je më e mirë dhe më e kujdesshme

Graniti: Edhe unë ty me të puç (puth)

Në fund ata kanë shtrënguar duart me njëri-tjetrin dhe kanë fjetur ashtu.