LAJME / E Shtunë 22 Janar 2022, 12:12

Çfarë po e frikëson Donaldin? Aktori shfaqet ‘i shpërfytyruar’ pas daljes së Beatrix, publikohet videoja

Mbrëmjen e djeshme, Beatrix la mes lotësh shtëpinë  e Big Brother VIP.

Ndarjen me Donaldin dhe banorët e tjerë, Trixa e përjtoi shumë keq.

Mirëpo këngëtarja kishte edhe një shqetësim tjetër, të cilin edhe e kishte shprehur.

Trixa shqetësohej për atë që e priste sapo të dilte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Lidhur me këtë ka reaguar edhe Donaldi, i cili shprehet i shqesuar.

"E kam frikën për pjesën jashtë!", shprehet Donaldi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)