LAJME / E Premte 23 Korrik 2021, 23:11

E rëndë në Greqi/ Motori përplåset me turmën e njerëzve, disa persona humbin jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kavala të Greqisë ku një motor u përmb ys dhe u përplas me një turmë jashtë një klubi nate.

Si pasojë e përpl asjes tre persona kanë humbur jetën ndërsa tre të tjerë u pla gosën dhe u dërguan në spital.

 


Inci denti ndodhi kur një makinë u përplas me një motor i cili më pas u përm bys dhe duke ndjekur një kurs të pakontrollueshëm ra mbi një turmë që ishte në atë kohë në hyrje të një klubi nate.