LAJME / E Mërkurë 1 Dhjetor 2021, 21:09

Dy shoqe kanë qejf të njëjtin djalë/ ‘Plas’ mes Mikelës dhe Ritvanës: Boll se na…

Tensioni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur.

Të dyja kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën dhe shkak për këtë është bërë Erjoni. Miqësia mes tyre është prishur vetëm prej faktit se pëlqejnë të njëjtin djalë në emisionin Për’puthen.

Mikela: Kur i kam shkuar Erjonit në prehër, ka ardhur Ritvana gati të ka puthur në buzë dhe mua më quan të pafytyrë.

Ritvana: O Mikela dëgjo se na shurdhove.

Mikela: Shurdhohu se nuk më intereson fare. Nuk kam pasur asgjë me Ritvanën.

Ritvana: Ta ka fajin Erjoni. Boll justifikove veten. Mos u merr me budalliqe të panevojshme.

Mikela: Ke dashur ta puthësh Erjonin.

Ritvana: Para takimeve të tua. Prisja nga ty të ishe ndryshe, por të pëlqeu shumë