LAJME / E Enjte 23 Qershor 2022, 12:12

Detaje të reja/ Plagosja e moderatores së njohur dhe këngëtares shumë të dashur për shqiptarët, publikohen pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin, shihni veprimin që bën artistja për të shpëtuar (FOTO)

Një incident është shënuar në “Mad Video Music Awards 2022”, një nga evenimentet më të rëndësishme në Greqi. Dy reperët, Light dhe Snik janë përplasur me njëri-tjetrin ku për rrjedhojë ka mbetur e plagosur prezantuesja Roula Koromila.

Një foto që po bën xhiron e rrjetit tregon prezantuesen e cila është ulur në shkallë dhe duket se ka lënduar këmbën. Sherri i ashpër ka ndodhur në kohën kur këngëtarja e njohur Elena Paparizou po përgatitej të merrte një çmim nga Ioanna Paliospyrou.


Në video, Elena Paparizou shihet e tmerruar. Në fakt duket se këngëtarja ka bërë një përpjekje të madhe për t’u larguar. Madje asaj iu desh të shkelte sediljet duke u përpjekur të largohej, ndërkohë që reperët vazhdonin të shkëmbenin grushta.

 

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="el" dir="ltr">Αυτ? ε?ναι επ?πεδο τον ουγκανον και της ουγκανικης κουλτο?ρας που δοξαζετε! <a href="https://twitter.com/hashtag/MadVMA22?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#MadVMA22</a> <br> <a href="https://t.co/LKQ9Huyhvk">pic.twitter.com/LKQ9Huyhvk</a></p>&mdash; nap queen ? (@OberlinMix) <a href="https://twitter.com/OberlinMix/status/1539747343557345281?ref_src=twsrc%5Etfw">June 22, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>