LAJME / E Enjte 13 Maj 2021, 15:03

C’i ka bërë vetes/ Ana e Përputhen bën ndërhyrjen e rradhës në fytyrë: Do bini në tokë kur të shihni si duket

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri ka bërë disa ndë rhyrje estetike, të cilat i ka pranuar të gjitha publikisht.


Ajo ka bërë hundën, buzët dhe ka rregulluar dhëmbët. Së fundmi, Ana ka shokuar ndjekësit me një video në Instastory, në të cilën shihet me mollëza të bëra dhe buzë të ekzag jeruara.

“Hey miq, përshëndetje! Ju prezantoj me ndërhyrjen time të rradhës, janë pikërisht këto buzë të reja dhe këto mollëza të ngritura. Nuk e di por mua më pëlqejnë shumë”, u shpreh ajo.

Ish-konkurrentja ka përdorur një filtër në Instagram për t’u dukur e tillë, por ka dhe nga ata ndjekës që kanë besuar se ajo ka bërë opera cione.