LAJME / E Enjte 23 Qershor 2022, 11:11

‘Brez që vetëm bën twerk’, Aurela Gaçe flet troç: Mirë bëjnë se e dredhin, por…

Këngëtarja Aurela Gaçe ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku foli gjerë e gjatë për jetën private ashtu dhe për atë profesionale.

Aurela u ndal te pompat që bën shpesh nëpër koncerte, teksa tha se brezi i ditëve të sotme di vetëm të bëjë “twerk” në skenë.

“Bëj pompa në koncert duke kënduar se janë një brez që vetëm bën twerk, mirë bëjnë se e dredhin por janë play back,

mirë bëjnë nuk jam kundra, por edhe të këndojnë. Unë që nuk bëj dot twerk se më zuri vonë

, unë e bëj për të treguar forcën e gruas e një njeriu që po të dojë gjithçka arrihet.

Nuk është kollaj të hidhesh, provoni që të hidheni dy minuta…E nisa me shaka”, u shpreh këngëtarja.