LAJME / E Hënë 26 Shtator 2022, 21:09

'Bëhu burrë', Erjola Doci shpërthen ndaj Eros Grezdës: Më dërgoi mesazh dhe...

Erjola Doci njihet për deklaratat e saj të bujshme dhe flet gjithnjë pa dorashka. Këtë herë ajo ka treguar në "E diell" se futbollisti Eros Grezda i ka dërguar mesazh.

Por më pas Erosi e ka fshirë mesazhin, gjë për të cilën ajo e quan “frikacak”.

“E di si është puna, rezultoi frikacak! Unë isha zgjuar, po i shikoja dhe nuk ia hapa 3-4 orë mesazhin. Dhe ai i bëri “unsend”,  tregoi Erjola dhe shtoi: “Bëhu burrë!”