Horoskopi / E Premte 21 Janar 2022, 22:10

“Një lajm si rrufe e papritur mund t’ju shkundë”, Meri Shehu paralajmëron këto shenja

Dita e sotme ju ndihmon te veproni fuqishem ne dashuri dhe ne shoqeri. Nje qellim i juaji do ndihmohet nga energjia e universit. Kujdes ne perdorimin e forces.

Nje lajm si rrufe e papritur mund t’ju shkunde nga froni juaji i qendrueshem dhe t’ju tregoj se e drejta mund t’ju ngreje por edhe mund t’ju fundose.

Nje mundesi e arte del para jush duke ju treguar rrugen drejt nje clirimi ne nje problem ligjor por ne kete rrugetim do kete nje veshtiresi e cila nese nuk keni te drejte do ju pengoje.

Nje rrufe shpirterore por jo nje grip do ju djege ne thellesi te shpirtit per nje ceshtje erotike apo nje detyrim moral qe e kishte zene pluhuri i harreses.

Nje shkendije e fuqishme do ju kujtoj se te tjeret perballe jush nuk rrine duarkryq por po nxjerrin vetetima qe te perballen me ju. Pra e kane gati rrufene goditese.

Kujdes ne lidhje me punen pasi sot do i jepni me shume se duhet rendesi nje ceshtjeje e cila mund te quhet jo aq e madhe sa te perdorni rrufene goditese te drejtesise. Po nuk bie rrufeja ne…

Nje person ne jeten erotike te cilin e mendonit te sigurt do ju shkaterroj gjithcka qe e mendonit se e kishit nen kontrroll duke ju kujtuar se pa te nuk kishit asnje vlere

Nese shtepia juaj eshte e vecuar do ta ndjeni me shume inatin e nje padrejtesie apo te venies ne vend te nje padrejtesie shume vjecare qe ju ka bere dikush i afert ne familjen tuaj.

Sot keni te drejten te shisni mend dhe mendjemadhesi sa te doni deri ne momentin qe kete te drejte e merr nje person shume i vecante dhe me shume energji.

Jeni ne nje moment ku cdo shkendije sherri dhe debati do ju duket se vertitet rreth jush ne menyren se do ju kene bere nje padrejtesi. Do ju duhet nje veprim vertet i guximshem ne ceshtjet ekonomike.

Ne jeten tuaj do ndodhi nje ngjarje e rendesishme qe do tregoje se nese keni nje te drejte do shpertheje edhe qielli me rrufe derisa ta dali ne drite.

Nje problem do shfaqet sot ne lidhje me punen tuaj si nje rrufe ne qiell te hapur dhe do kerkoni me shume ngulm te dali e drejta juaj. Por nje prapaskene nuk ju le te vazhdoni hapur.