LAJME / E Enjte 12 Prill 2018, 08:08

9 GJËRA PËR TË QESHUR QË VETËM FEMRAT MUND TI KUPTOJNË / I NDODHIN CDO FEMRE

Mikesha besoj se te gjithave na ndodhin keto situata qe ndoshta do na bejne per te qeshur. Por si e diele qe eshte le te qeshim pak me veprimet qe bejme qe ne dukje jane te pazakonta por te gjithe ne i bejme ne momente te caktuara, transmeton metropol24.al. Veprimet i kemi te ilustruara me foto dhe me thoni ju nese nuk ju ndodhin (jam e sigurt qe te gjitha i bejme).

1 . Pse ti depilojme te gjithe trupin kur vetem kjo pjese na duket

2. Te gjitha ne e kemi karrigen e famshme qe e perdorim si garderobe

3. Ne e dime se cfare te bejme kur na kane mbaruar corapet e pastra

4. Tu mbarua shampoja? Mund tja marresh shoqes se shtepise

5. Ne gjithmone vendosim me shume se 1 alarm

6. Mos me thoni qe nuk ju ka ndodhur kjo gje

7. Nxjerr nje justifikim koti vetem per mos te dale nga shtepia

8. Na ndodh qe te dalim nga shtepia me bluzen qe kemi fjetur

9. Ne jemi bere aq te afta sa te mund te kthejme makeupin e dites se djeshme ne nje makeup perfekt per diten tjeter